České samolepky

České samolepky
České samolepky

Samolepek je řada druhů. Ale existují i ty typicky české, které mají nenapodobitelný šmrnc a vtip. A je jich celá řada. Pokud se budeme bavit o těch z českými motivy, tak zpravidla pocházejí z dílny českých autorů. Kromě vtipných nápisu na automobilech se dají sehnat i vlastenecké samolepky. A které to jsou?

Samolepka český lev

Symbol českého lva na samolepce vyjadřuje vlastenectví. Tato samolepka s motivem malého státního znaku, nejčastěji ve tvaru erbu, se vyrábí v různých velikostech, a může vynikat jak ve vašem albu, tak například na autě. Ze stejného soudku je česká vlajka – samolepka s vlajkou České republiky. Opět je k sehnání v různých velikostech. Dejte najevo svou státní hrdost a pořiďte si samolepky s motivy, které o vás prozradí to, co chcete dát najevo.

Samolepky – Česká republika

Samolepky s mapou České republiky seženete nejen v různých barvách, ale i velikostech. Hodí se na zeď, na auto, nebo třeba do sešitu. Můžete si ji nalepit i do alba cestovatelských vzpomínek. Na některých mapách najdete vyznačená některá města a na jiných, které jsou vnímány především jako symbol, najdete erb a/nebo českou vlajku. Vlastenecké samolepky jsou aktuálně velmi populární a záleží jen na vás, kde se budou vyjímat.

Psaní o tvoření, malování a kreativních činností s dětmi se věnuji od roku 2019 a radím jak dělat dané postupy správně aby čtenářům pomohli a tvoření s dětmi si užili.