Gorjuss

Gorjuss panenky
Gorjuss panenky

Gorjuss panenky dobyly srdce mnoha romantických dívek a žen. Poprvé se dívky s tmavými vlasy, ofinou a obličejem bez úst objevily v roce 2010. Od roku 2012 byly uvedeny na trh panenky Gorjuss, které od té doby sklízí neuvěřitelný úspěch. Z jejich zvláštního vzhledu se stal obrovský hit. Stojí za nimi Suzanne Woolcot, kterou si vzala pod křídla značka Santoro London. Suzanne, která tyto krásné dívčí motivy vytváří, svou práci bere jako poslání. Dává do ní velké množství emocí, které předává dál. Obrazy s dívkami, panenky nebo razítka Gorjuss se těší obrovské popularitě.

Razítko Gorjuss

Pokud máte Gorjuss motivy rádi, nesmí vám chybět ve sbírce výtvarných potřeb razítko Gorjuss. Dá se sehnat samostatně, ale můžete si pořídit i sadu několika razítek o různých rozměrech. Seženete cling razítka, která pak mžete použít v cardmakingu, scrapbookingu, pro zdobení peněženek, penálů, nebo stylových kabelek. Na razítko jen nanesete akrylovou barvu nebo tuš, přitlačíte ho na předmět a máte hotovo. Pak ho stačí umýt a je připraveno k dalšímu použití.

Produkty Gorjuss

Vzhledem k popularitě tohoto motivu se Santoro neomezuje pouze na panenky. Od začátku prodávají řadu produktů s motivem Gorjuss. Mezi populární se řadí razítka, zápisníky, klíčenky, batohy, tašky, ale v podstatě i řada dalších věcí, které vás napadnou. Povlečení, nádobí, oděvy – jen těžko naleznete něco, co by se nedalo sehnat s motivem Gorjuss. Výtvarné potřeby jsou zastoupeny ve velké míře. Můžete si pořídit krásné sady pastelek nebo per, zápisníky, notýsky nebo deníčky.

Santoro London Gorjuss panenka
Psaní o tvoření, malování a kreativních činností s dětmi se věnuji od roku 2019 a radím jak dělat dané postupy správně aby čtenářům pomohli a tvoření s dětmi si užili.