Magnetky na ledničku

magnety na lednicku obrazek

Magnetky na ledničku

Magnetky na ledničku jsou skvělým prvkem pro vytvoření rodinné atmosféry vaší kuchyně. Nejen, že dodají jinak nudnému spotřebiči veselý a hravý nádech, ale jsou také nesmírně praktické, protože si díky nim můžete na oči vyvěsit vaše nejoblíbenější recepty, nákupní seznamy nebo umělecká díla vašich ratolestí. Prohlédněte si s námi ty nejkrásnější magnetky na ledničku, nechte se zlákat jejich kouzlem a vytvořte si pomocí nich ledničku, jakou nikdo jiný nemá.

magnet

Magnetky na ledničku z fotek vaší rodiny

Chcete významné okamžiky svého života vystavit všem na odiv? Nechte si svou oblíbenou fotografii vytisknout na magnetku a připomínejte si jedinečné chvíle pokaždé, když sáhnete do lednice pro něco dobrého. Kromě vlastní fotografie můžete také obvykle zvolit tvar své magnetky, aby co nejlépe odpovídal atmosféře snímku. Na výběr tak máte z běžných čtverců a obdélníčků, ale také srdíček a jiných speciálních tvarů, s nimiž může vaše lednička vypadat jako umělecké dílo. 

Magnetky na ledničku se zvířátky

Naprostým evergreenem mezi magnetkami na ledničku jsou ty se zvířátky. Tyto obvykle keramické magnetky na ledničku jsou tvarovány či potištěny různými motivy zvířátek, takže obrázky a jiné výtvory vašich dětí může bedlivě střežit pejsek nebo hrozivý lev, zatímco nad recepty může slintat hladové prasátko nebo mlsná kočka.

Veselé magnetky se zvířátky jistě ocení i vaše děti a pokud máte strach, že by svými zvídavými ručkami mohli keramické magnetky rozbít, můžete klidně sáhnout po jejich umělohmotném provedení, jež je stejně povedené a jejich náhodné rozbití určitě nehrozí. Magnetky seženete v různých velikostech, tvarech i barvách. Nebojte se s nimi proto experimentovat a vytvořit si na ledničce klidně malou pestrobarevnou zoo. Kreativitě se totiž meze nekladou a je jen a jen na vás, jak bude vaše lednice díky magnetkám nakonec vypadat.

Mám ráda kaligrafii a umělecké písma a práci s pery a štětci. Kreativním tvořením a psaním se zabývám několik let.