Spellbinders

Spellbinders
Spellbinders

Co je Spellbinders?

Spellinders je vyřezávací stroj, který umožňuje řezání a embosování. Je přímo určený na šablony Spellbinders. Zajímá vás vyřezávání a dekorace? Pokud máte rádi kovové vyřezávací šablony s různými motivy, vyřezávací strojek byste měli vyzkoušet. Je to návykové a v případě, že vás to osloví, můžete hotové výřezy používat ke zdobení všeho, co vás napadne.

Kde najdou šablony Spellbinders využití?

Můžete je využít prakticky kdekoliv. Ozdobit s nimi scrapbooková přání, ozvláštnit svatební oznámení, jmenovky, alba, pozvánky i narozeninová přání. Iniciativě se meze nekladou. Využití je široké a Spellniders si oblíbí každý, kdo touží po tom, aby jeho výtvory vynikly a vyčnívaly z řady.

Kovové vyřezávací šablony

K sehnání je řada originálních vyřezávacích a embosovacích šablon, které využijete pro scrapbooking, cardmaking a další tvůrčí činnost. Vyrobte překrásné přáníčko, zdobené svátečními motivy. Ty můžete použít buď jednotlivě, nebo si je seskládat k obrazu svému. Vyřezávací šablony jsou k sehnání od základních motivů jako je čtverec nebo obdélník, přes zvířátka až po květiny. Najdete je jak v konzervativnější, tak i ve veselé podobě. Díky Spellbinders vaše papírové tvoření získá nový rozměr.

Návod jak používat Spellbinders
Psaní o tvoření, malování a kreativních činností s dětmi se věnuji od roku 2019 a radím jak dělat dané postupy správně aby čtenářům pomohli a tvoření s dětmi si užili.