Zábava s obuví – stylová dětská obuv nezbytná pro každou příležitost

dětské boty
dětské boty

Jestliže hledáte boty pro děti, které by byly pohodlné a zároveň trendy, už pátrat nemusíte. Na následujících řádcích jsme si pro vás totiž připravili seznam tzv. must-have kousků, které by neměly chybět v šatníku ani vaší ratolesti. Proto čtěte dále a nechte se inspirovat společně s námi. Bude to zábava!Kopírovat HTMLKopírovat text

Jaké vlastnosti by měly mít kvalitní dětské boty?

Dětské boty by měly splňovat několik základních parametrů. Na začátek je důležité si připomenout, že jsou dětská chodidla stále ve vývoji a kvalitní obuv je tedy opravdu nezbytná pro zdravý růst dítěte. Boty pro děti by tak měly být vždy dobře odpružené, aby zvládly tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také by měla být dětská obuv dostatečně prodyšná. Není snad nic horšího, než když se dětem v botách potí chodidla. Obuv by měla být odolná a hlavně b měla dětem sedět tzv. na míru.

Nakupujete-li obuv pro děti na e-shopu, vždy si k tomu vezměte také krejčovský metr. Díky němu pak můžete snadno změřit vnitřní vložku jiné boty, která dětem dobře padne. Naměřené výsledky pak už jen porovnáte s velikostní tabulkou vybrané módní značky. Různí výrobci mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a následnému porovnávání se snáze vyhnete reklamacím. Ačkoli se to možná nezdá, důležitou položkou je při výběru dětské obuvi i její design. Dětem záleží na tom, jak vypadají a rodiče by toto kritérium určitě neměli podceňovat. Když budete vybírat obuv s dítětem společně, ukážete mu, že vás jeho vkus a názor zajímá. Děti si oblíbily např. pohodlné pantofle Crocs na Answear.cz. Tady je nakupování radost a ne povinnost.

Které modely dětské obuvi zakomponovat do letošního šatníku vašich ratolestí?

Pro děti budou vždy dobrou volbou kvalitní sportovní boty. Sportovní obuv má totiž dětem hodně co nabídnout. Podíváme-li se na konkrétní modely dětské obuvi, jsou skvělou volbou např. sneakers. Tyto boty jsou perfektně odpružené, mají měkkou stélky a měly by být prodyšné. Design dětských sneakers je nadčasový. Vaše ratolesti tak mají rozhodně z čeho vybírat. Děti mohou vsadit na kotníkové i na nízké modely této trendy obuvi. Skvělým řešením jsou např. boty vans old skool. Tyto kousky značka nabízí dětem v obou zmíněných verzích. Záleží tak jen na vás a na vkusu vašich dětí. Do teplejšího počasí jsou jako stvořené sandály. Vhodné jsou zejména kousky s krytou špičkou, díky kterým dětem nehrozí zranění jednotlivých prstů na chodidlech. Dalším must-have kouskem jsou u dívek dětské baleríny. Ty mohou nosit děvčata k šatům a k sukním. In jsou pak také holínky. Už dávno se nejedná o boty na zahradu a kolem doma. Momentálně lze sehnat dětské gumáky v trendy barvách.

Botky pro děti

Jaký design dětské obuvi právě frčí?

Zaměříme-li se na módní barvy letošní sezóny, budou hrát prim ty pastelové a přírodní. Modré, zelené i oříškové dětské boty tak budou dobrou volbou. Děti pak mohou volit černou nebo bílou klasiku. To jsou barvy univerzální, které zapadnou i do kaspulových šatníků. Děti pak na obuvi milují i hravé vzory a potisky. V módě budou letos ty zvířecí a abstraktní. U dětské obuvi nesmíme zapomenout na potisky. Mladší děti mají rády postavičky ze seriálů, starší děti dávají přednost minimalistickému vzhledu obuvi. Výjimky však potvrzují pravidlo.

Věnuji se kreativnímu tvoření z papíru, látek i keramiky. Rozumím vhodným postupům a ráda poradím a vysvětlím jak správně tvořit a dělat podle DIY návodů. Zkušenosti s touto činností mám více než 5 let.
Exit mobile version